Za webem stojí

Web URLProfiler.cz je oficiálním partnerem autorů nástroje URL Profiler. Provozuje jej Zdeněk Dvořák, link builder a online marketér.

Proč URL Profiler?

Sám URL Profiler využívám už několik měsíců. Způsob, jak mi v některých krocích neuvěřitelně zrychlil práci nebo umožnil dělat věci, které jsem dřív ani netušil, jak udělat, mě ohromil. Tvůrci nástroje se mu navíc neuvěřitelně věnují, pro zákazníci mají samostatnou skupinu na Slacku a několik mých připomínek a nápadů se už dostalo do nové verze nástroje.

Co tady najdete?

Kromě základních návodů se tu s vámi chci dělit o tipy a triky, které jsem s URL Profilerem objevil. Ty budou postupně přibývat na blogu.

Oficiální spolupráce

Od autorů nástroje jsem po dohodě dostal k dispozici grafické prvky k webu a jsem jediný český oficiální partner URL Profileru. Další nebudou.

Měli byste si ho koupit?

Přijde na to, co je váš denní chleba. Sám používám tarif Server, který kombinuje příznivou cenu a maximální počet URL k jednomu uploadu. A cena je opravdu příznivá. Pro většinu freelancerů se vejde do sumy, kterou si fakturujete za hodinu až dvě práce a u agentur je to ještě výhodnější.